Midea | Dryer | MD110H70/W-HR | Energy efficiency class E | Front loading | 7 kg | LED | Depth 60 cm | White
- TootjadMidea
- Mudel: MD110H70/W-HR
- Saadavus: 5
-
387€
Midea | Dryer | MD110H70/W-HR | Energy efficiency class E | Front loading | 7 kg | LED | Depth 60 cm | White
| All | |
| Aurufunktsioon | No |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiatõhususe klass | E |
| Gross depth (mm) | 660.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 46.00 kg |
| Gross width (mm) | 710.00 mm |
| Isepuhastuv | No |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 7 kg |
| Laius | 60 cm |
| Müratase | 67 dB |
| Net weight | 42.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 3000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Producer | Midea |
| Producer product family | Dryer |
| Producer product name | MD110H70/W-HR |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 60 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.42 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







